کارگاه موزاییک سازی

پیشنهاد ما

پیشنهاد ما

نکات مهم قبل و پس از انتخاب و خرید :
جهت کف پیلوت ها، بام و محل های مسقف از قبیل پارکینگ، سالن ها و محوطه های داخلی از موزائیک های با سطح رویه صاف (بدون طرح و برجستگی) استفاده نمائید. این موزائیک ها ضمن شستشوی آسانتر؛ به لحاظ کاربری و زیبایی نیز انتخاب مناسب تری برای موارد ذکر شده می باشند.
جهت محیط های روباز و محوطه سازی، با توجه به عوامل استحکام، دوام و زیبایی به ترتیب اولویت محصولات واش بتن، پرسی طرح دار  پیشنهاد می گردد که سطح رویه ناصاف این محصولات، مانع ایجاد حوادث احتمالی در زمان بارندگی و زمستان (بعلت سر خوردن) می گردد.
جهت مشاوره و کسب اطلاعات لازم که شما را در انتخاب محصول مورد نظرتان یاری نماید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید .
هنگام استفاده از انواع موزائيك به نكات زير دقت فرمائيد:
1- زيرسازي محل نصب موزائيك (چه بصورت خشكه و يا ملات خيس) بسيار مهم بوده و بايد مستحكم باشد و در صورت زيرسازي نامناسب، موزائيك ها پس از فرش شدن در اثر وارد شدن فشار از قبيل حركت خود و يا راه رفتن و ... ترك خورده و يا دچار لقي مي گردد كه در مرور زمان باعث تخريب و از بين رفتم زيبايي محوطه شما خواهد شد.
2- هرگز در زمستان براي آب نمودن يخ هاي سطحي از نمك استفاده ننمائيد چرا كه تركيب نمك و آب توليد اسيد ضعيفي نموده و به مرور زمان باعث تخريب موزائيك ها مي گردد.
3- بهتر است براي عمر بيشتر موزائيك ها جهت شستشو تنها از آب استفاده نموده و از مواد شوينده مانند انواع جرم گيرها و ... استفاده نگردد، زيرا اين مواد نيز خاصيت اسيدي داشته و سبب خوردگي محوطه مي شوند.
4- اگر در محل استفاده موزائيك ها زمستان سردي داريد و اين سرما طولاني بوده و اختلاف دماي شب و روز زياد است بطوري كه يخهاي سطحي در طول روز آب شده و در شب مجددا يخ مي زنند، حتما بايد برف هاي روي محوطه را در اين شرايط خاص قبل از يخ زدن پارو نمائيد.
5- نكته مهم قابل ذكر در فرش نمودن انواع واش بتن اين است كه پس از دوغاب نمودن موزائيك ها حتما بلافاصله با فشار آب ملايم سطح رويه را شستشو داده و يا به صورت بند بند آنها را دوغاب نمائيد، زيرا در غير اين صورت دوغاب بر روي سطح واش بتن مانده و سفت شده و قابل پاك كردن نخواهد بود و در نتيجه نماي موزائيک كدر خواهد گشت.
 

آخرین مطالب و مقالات

آخرین مطالب و مقالات

تمامی حقوق این سایت برای موزاییک سازی زعفرانی محفوظ است. طراحی و بهینه سازی توسط طراحی سایت جهش